Video : Čeští hokejisté na Švédských hrách v Göteborgu deklasovali Finsko 7:1

Čeští hokejisté ve svém druhém utkání na Švédských hrách v Göteborgu deklasovali Finsko 7:1 a připsali si první body na turnaji.

Švédské hokejové hry v Göteborgu, součást Euro Hockey Tour

Česká R – Finsko 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 13. Radil (Kämpf, Jan Kovář), 15. Vondrka (Radil, Polášek), 22. Birner (Holík), 39. Kašpar (T. Zohorna), 49. Řepík (Holík, Rutta), 58. P. Holík, 60. Radil (Jan Kovář) – 46. Erkinjuntti (Savinainen). Rozhodčí: Öhlund, Harnebring – Lundgren, Malmqvist (všichni Švéd.). Vyloučení: 5:2. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 1468.

ČR: Francouz – Kundrátek, Šimek, Rutta, T. Dvořák, Vitásek, Polášek, Kolář II, Klok – Radil, Jan Kovář, Vondrka – Řepík, P. Holík, Birner – Kašpar, V. Růžička ml., T. Zohorna – Hyka, P. Jelínek, Kämpf. Trenéři: Josef Jandač, Jiří Kalous a Jaroslav Špaček.

Finsko: Metsola – Koivisto, Mikkola, Kousa, Lehtonen, Näkyvä, Melart, Kivistö, Järvinen – Palola, Sallinen, Haapala – Peltola, Manninen, Savinainen – Nättinen, Suomela, Erkinjuntti – Ojamäki, Hintz, Kärki. Trenéři: Lauri Marjamäki, Kalle Koskinen a Valtteri Immonen.

Tabulka turnaje:

1. Česká R. 2 1 0 0 1 9:6 3
2. Švédsko 1 1 0 0 0 5:2 3
3. Rusko 1 1 0 0 0 2:1 3
4. Finsko 2 0 0 0 2 2:9 0

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.