Video : Alexis Sánchez dal vítězný gól rukou!

Sobotní duel 25. kola anglické fotbalové Premier League mezi Arsenalem a Hullem poznamenalo kontroverzní rozhodnutí arbitra. Mark Clattenburg si nevšiml, že Alexis Sánchez dal v 34. min úvodní a zároveň vítězný gól rukou.

Obránce Hullu Andy Robertson po zápase tvrdil, že si rozhodčí chybu přiznal: „Když jsme po poločasové přestávce vyšli na trávník, arbitr se nám omluvil a řekl, že to byla ruka. Podíval si to na záznamu a uvědomil si, že tu situaci posoudil nesprávně. “

Sánchez později skóroval ještě jednou, když v nastaveném čase zápasu proměnil pokutový kop a zpečetil vítězství domácích 2: 0.

Video naleznete na druhé straně

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.