Video : Martin Havlát jeden z nejlepších českých hokejistů 21. století oznámil konec kariéry

Jeden z nejlepších českých hokejistů 21. století oznámil konec kariéry. Martin Havlát odehrál svůj poslední zápas sice již před více než rokem, ale až nyní se definitivně vzdal svého snu …

Už od sezóny 2011-12 to nebylo úplně ono, vždyť v každe sezóně, včetně té zmiňované, odehrál jen polovinu zápasů v základní části NHL. Přesto, když byl na ledě, podával kvalitní výkony a byl produktivní. Vždyť od roku 2000 odehrál v NHL 790 zápasů, ve kterých si připsal úctyhodných 594 bodů.

V posledních měsících trénoval doma v Brně, kde se jeho stav pod dohledem trenéra i lékařů zlepšoval, ale na ledě neustále cítil, že jeho stav není úplně stoprocentní. Proto se rozhodl definitivně skončit s hokejem. „Budu se věnovat rodině. Mám malou dcerku a chci být s ní, ne chodit po operacích, „řekl o své budoucnosti již bývalý český reprezentant.

Mezi Havlátove největší úspěchy patří zlatá a bronzová medaile z MS v hokeji a zlato z juniorského šampionátu. V národní hokejové lize oblékal dresy Ottawy, Chicaga, Minnesoty, San José, New Jersey a St. Louis. Dvakrát si dokonce zahrál i v zápase hvězd NHL.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.