Video : Hokejisté Sparty Praha prohráli finále Ligy mistrů s Frölundou 3:4 v prodloužení

Hokejisté Sparty Praha na triumf v Lize mistrů nedosáhli. Ve finálovém duelu v Göteborgu nad domácí Frölundou dvakrát vedli, ale nakonec prohráli 3:4 v prodloužení. Po 87 odehraných sekundách v něm rozhodl útočník Niklas Lasu.

Frölunda HC – HC Sparta Praha 4:3 v prodloužení (2:2, 1:0, 0:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Wellman (Sundström, Tömmernes), 13. J. Lundqvist (Tömmernes, Olofsson), 28. Wellman (Olofsson, Donovan), 62. Lasu (Rosseli-Olsen, Donovan) – 3. Cingel (Kalina, Kudrna), 11. P. Vrána (J. Hlinka), 47. Klimek (Švrček, Pech). Rozhodčí: Fonselius, Kaukorari (oba Fin.) – Kaderli, Kovacs (oba Švýc.). Vyloučení: 2:3, navíc Forman 5 min. a do konce utkání, Řepík (oba Sparta) 10 min. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 6044 (vyprodáno).

Sestavy:

Frölunda: Gustafsson – Larsson, Sigalet, Nörstebö, Tömmernes, Donovan, Nyberg, Dahlin – Olofsson, J. Lundqvist, S. Hjalmarsson – Stalberg, Lasu, Rosseli-Olsen – Figren, Sundström, Grundström – Bergenheim, Carlsson, Wellman – Ehn. Trenéři: Rönnberg, Johansson a Lundskog.

Sparta: Pöpperle – Gernát, J. Mikuš, Švrček, Kalina, Eminger, Nedomlel, od 36. navíc Barinka – Řepík, P. Vrána, J. Hlinka – Forman, Klimek, Deveaux – Ihnacak, Pech, Kumstát – A. Kudrna, Cingel, Uher – O. Procházka. Trenéři: Kalous, Moták a Veber.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.