VIDEO: Iker Casillas to stále umí. Tímto skvělým zákrokem zachránil Portu vítězství!

Ikera Casillase už mnozí po jeho odchodu z Realu Madrid opisovali, ale on stále dokazuje, že je skvělým brankářem a oporou FC Porto.

Své kvality naposledy ukázal proti Sportingu Lisabon, když v poslední minutě nastaveného času vytáhl fantastický zákrok proti hlavičce stopera Coatese. Iker se tak nemalou měrou podílel na tom, že Porto si ze zápasu s velkým rivalem odneslo všechny tři body za vítězství 2: 1.

Video na druhé straně

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.