Video NHL : Brutální hit Nikita Zadorova na hráče Marka Scheifeleho

Zadorov si podruhé v zápase počíhal na Scheifeleho, kterého doslova sestřelil na led. Poté se strhla menší potyčka ve střední pásmu .

Colorado – Winnipeg 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Branky: 29. a 60. Nieto, 43. Söderberg, 6. Iginla, 15. MacKinnon – 10. a 21. Lowry. Střely na branku: 28:25. Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg 57:57 minuty, inkasoval čtyři branky z 27 střel a úspěšnost zásahů měl 85,19 procenta. Diváci: 13.930. Hvězdy zápasu: 1. Iginla (Colorado), 2. Lowry (Winnipeg), 3. Duchene (Colorado).

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.