VIDEO: Lionel Messi přímým kopem z ostrého úhlu perfektně nachytal brankáře Bilbaa!

Lionelovi Messimu to v poslední době padá z přímých kopů jako na běžícím pásu. O další přesný zásah ze standardní situace se postaral proti Athletic Bilbao.

Barcelona na domácí půdě v rámci 21. kola španělské La Ligy zdolala Athletic Bilbao rozdílem třídy 3: 0 a na vítězství se podílel gólem i Lionel Messi. 29-letý Argentinec nachytal brankáře Iraizoza při zahrávání přímého kopu střelou z ostrého úhlu. Je však třeba říci, že svůj podíl na gólu má i Raul Garcia, který svým pohybem zmátl Iraizoza.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.