VIDEO: Útočník zahodil dvě penalty v průběhu 30 sekund. To musíte vidět!

Pokud si myslíte, že jste ve fotbale už viděli všechno, jste na omylu. To, co se podařilo brankáři Marcusovi Bettinellimu v zápase čtvrtého kola FA Cupu, je skutečnou raritou.

Brankář hrdina nebo útočník břídil? Spíše se přikláníme k možnosti číslo 1. Vždyť vyrazit dvě penalty během pár sekund směřující do prostoru brány, to je víc než jen náhoda. Brankář druholigového Fulhamu si tak rozhodně zvýšil sebevědomí i svou cenu, zatímco útočník Hullu Abel Hernandez se absolutně znemožnil.

Za zmínku stojí i fakt, že zápas nakonec skončil vítězstvím domácího Fulhamu 4: 1.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.