Program kvalifikace ME 21 v Itálii 2019

Na první pohled skupina je hratelná, největšími soupeři by měly být týmy Chorvatska a Řecka. Samotná kvalifikace startuje 5. září. Čechy čeká v první zápase tým Běloruska.

Současný tým jedenadvacítky pod vedením trenéra Lavičky vyhrál svou skupinu a zajistil si start na letošním Euru v Polsku. Tam se poprvé hraje se dvanácti týmy, dosud to bylo s osmi.

Šampionát v Polsku se hraje na konci června, přesněji od 16 do 30. června. V základní skupině C mají naši hráči velmi silné soupeře, a to týmy Německa, Itálie a Dánska.

Nová, dnes vylosovaná, kvalifikace bude probíhat podobným systémem jako minulá. Jistým účastníkem je domácí Itálie, o zbylých jedenáct míst se bojuje v kvalifikaci. Pro přímý postup na ME 2019 v Itálii je potřeba vyhrát skupinu. Pro nejlepší čtyři mužstva na druhých místech je připravena baráž.

Program kvalifikace ME 21 v Itálii 2019

5. září 2017:
ČR – Bělorusko

9. října:
Chorvatsko – ČR

11. listopadu:
ČR – San Marino

14. listopadu:
Moldavsko – ČR

23. března 2018:
ČR – Chorvatsko

27. března:
Řecko – ČR

5. září:
San Marino – ČR

10. září:
ČR – Řecko

11. října:
Bělorusko – ČR

15. října:
ČR – Moldavsko

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.