Video : A JE TO v akci !!! Po chycené penaltě přišel trapas sezóny!

V nastaveném čase brankář chytil penaltu a zdálo se, že právě vychytal svému týmu výhru 2: 1. Pak však za ním přišel jeho spoluhráč a oba se postarali o zřejmě největší trapas aktuální fotbalové sezóny.

V druhé nejvyšší fotbalové soutěži v Turecku se odehrál skutečně bizarní moment. Brankář celku Gaziantep BB chytil v nastaveném čase za stavu 2: 1 pro svůj tým penaltu. Následně se jeden z jeho spoluhráčů rozhodl ho rozradostněné objímat , brankaři   vypadl míč a ten  skončil samozřejmě v síti a z úspěšně chycené penalty byl nakonec inkasovaný gól. Zápas mezi Gaziantep a Goztepe skončil remízou 2: 2.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.