Video: Ángel di María zahrál dokonalý přímý kop a vstřelil ukázkový gól!

Dokonalý, jedinečný, demonstračních, fantastický. Všechny tyto přívlastky si zasloužil přímý kop, který zahrál Argentinec Ángel di María v semifinálovém utkání francouzského poháru!

Argentinský záložník Ángel di María patří mezi největší fotbalové hvězdy současnosti. Hráč, který oblékal dresy nejslavnějších týmů jako Benfica Lisabon, Real Madrid, či Manchester United, momentálně působí ve francouzském velkoklubu  Paris St. Germain. V semifinále francouzského poháru mezi PSG a Bordeaux, se hvězdný záložník zaskvěl dvěma góly. Jeho první přesný zásah přišel v 19.minutě po přímém kopu a my si dovolíme říci, že ten kopl rodák z argentinského Rosaria doslova dokonale. Di María následně skóroval iv 81.minúte zápasu, kdy upravil výsledek na konečných 1: 4 pro PSG. Pařížské mužstvo tak postoupilo do finále Coupe de la Ligue a v něm si 1.dubna 2017 změří síly s celkem AS Monako.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.