Video : Karolína Plíšková skončila na grandslamovém Australian Open ve čtvrtfinále.

Česká tenistka Karolína Plíšková skončila na grandslamovém Australian Open ve čtvrtfinále. Turnajová pětka dnes nestačila na Chorvatku Mirjanu Lučičovou-Baroniovou a prohrála 4:6, 6:3 a 4:6

 

Ženy:

Dvouhra – čtvrtfinále:

Lučičová-Baroniová (Chorv.) – Karolína Plíšková (5-ČR) 6:4, 3:6 6:4, S. Williamsová (2-USA) – Kontaová (9-Brit.) 6:2, 6:3.

Čtyřhra – semifinále:

Šafářová, Matteková-Sandsová (2-ČR/USA) – Hozumiová, Katóová (Jap.) 6:2, 4:6, 6:4.

 

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.