Video : Danilo Pereira ohromuje internet sprintem přes celé hřiště

Záložník Danilo Pereira z FC Porto má neuvěřitelně rychlé nohy. Důkazem je jeho sprint ze zápasu s Rio Ave, když obrovskou rychlostí proběhl téměř celé hřiště a následným obranným zákrokem zastavil protiútok soupeře.

FC Porto nakonec zdolalo Rio Ave 4: 2 a vítězný gól si připsal právě Danilo Pereira. O tohoto 25-letého hráče se již delší dobu zajímá mnoho velkoklubů. Nejčastěji se hovoří o londýnském Arsenalu, který je údajně ochoten položit na stůl 40 milionů €.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.