Franson ujížděl po pravé straně, naservíroval puk na Foligna, který střílel do prázdné branky, jenže Mrázek se stihl přesunout a ránu vyrazit nad branku!

Čtyřiatřicet zákroků zaznamenal brankář Petr Mrázek, Detroit však získal v Buffalu pouze bod za prohru 2:3 v prodloužení. Domácí dvakrát prohrávali, čtyři minuty před koncem však po výjezdu zpoza branky vyrovnal Ryan O’Reilly a v poslední minutě nastaveného času zajistil Sabres vítězství v přesilové hře Kyle Okposo.

Buffalo – Detroit 3:2 v prodl. (0:1, 1:0, 1:1 – 1:0)

Branky: 26. Reinhart, 56. O’Reilly, 65. Okposo – 10. Nielsen, 54. Helm. Petr Mrázek odchytal za Detroit celý zápas, z 37 střel inkasoval 3 góly a úspěšnost zásahů měl 91,9 procenta. Střely na branku: 37:34. Diváci: 18.942. Hvězdy zápasu: 1. O’Reilly, 2. Okposo, 3. Nilsson (všichni Buffalo).