Video: Za tento čin čelí Cristiano Ronaldo obrovské kritice.

Za gesto v posledním zápase Realu Madrid proti Seville se na Cristiana Ronalda zlobí hodně fanoušků. Dokonce i ti vlastní.

Určitě jste už zachytili, že rekordní série Realu Madrid bez prohry skončila v nedávném utkání proti Seville. Právě v něm totiž „Pusinky“ padli po výsledku 1: 2. V tomto zápase se však udál ještě jeden, momentálně dost medializovaný incident. Cristiano Ronadlo totiž před penaltou, ze které v 67.minutě otevřel skóre, hodil míč na protihráče Vitola. Portugalská megastar za toto nesportovní gesto žlutou kartu nedostala. Je však třeba podotknout, že ještě předtím Vitolo provokativně kopl na bílý bod jako protest proti nařízené penaltě. Celou situaci najdete v následujícím videu.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.