VIDEO UFC : Viktor Pešta prohrál boj s Olejnikem

Jediný český zástupce v UFC nestačil na o třináct let staršího soupeře. Pešta nezačal zápas špatně, ale Olejnik, který je považován za přeborníka ve škrcení, zůstal nakonec věrný své přezdívce.

Po necelých dvou minutách zápasu se Rusovi podařilo dostat Peštu na zem a přestože se Čech úspěšně bránil, Olejnik nasadil takzvaný Ezekiel Choke a Pešta byl po chvíli nucen zápas odklepat.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.