Hokejový pátek 13-tého: Brankář dal gól do branky, která nebyla prázdná

V hokejovém světě padl kuriózní gól. Brankář skóroval do branky soupeře, která však nebyla prázdná.Pátek 13-tého byl až příliš příznačný pro jeden ze soubojů kanadské juniorské ligy QJMHL, mezi Gatineau olympiques a Rimouski Oceanic. Zápas se v jistém momentu změnil na dokonalý „horor“.

Jeden brankář byl hrdinou zápasu a druhý břídil. Ochránce svatyně týmu Gatineau olympiques, Mathieu Bellemare si otevřel gólové statistiky po komické chybě soupeřova brankáře Jimmyho Lemaya. Všechno se to odehrálo během druhé třetiny.

Bellemare nahodil puk během oslabení svého týmu zpoza vlastní branky na mantinel, čímž chtěl vyslat do brejku jednoho ze svých spoluhráčů. Puk se však dostal až před brankáře týmu Rimouski Oceanic. Ten ho chtěl odrazem o mantinel za vlastní brankou poslat na svého kolegu.

Jimmy Lemay však poslal puk do vlastní branky a následně nešťastně zvedal ruce nahoru.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.