Další likvidační zákrok v hokeji: Tentokrát je obětí slovenský reprezentant!

Ve včerejším utkání finské ligy mezi týmy HIFK a JYP byly fanoušci svědky dalšího likvidačního zákroku. Tentokrát je obětí slovenský hokejový reprezentant Michel Miklík.

Ten se v celku JYP Jyväskylä ještě nestihl pořádně zabydlet, ačkoli úvod ve finské lize měl jako z velkého snu, a už ho museli z ledu odnášet na nosítkách, když ho takto brutálně složil Joe Finley. Miklík tým vyhrál 4: 3, ale bližší informace o zdravotním stavu slovenského útočníka zatím nejsou známy.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.