VIDEO: Bitva dvou brankářů v ECHL – maďarský gólman knokautoval soupeře jednou ranou!

Jméno Ádám Vay si možná pamatujete z minulých hokejových MS 2016 v Rusku. Jeho Maďarsku se sice velmi nedařilo, ale on svými statistikami zaujal natolik, že s ním Minnesota Wild podepsala nováčkovskou kontrakt.

Cesta do NHL je ale náročná, a tak 22letý Vay zatím chytá v týmu ECHL Quad City Mallards. V zápase proti Cincinnati Cyclones dokonce neváhal shodit rukavice a dokázal, že je nejen dobrým brankářem, ale i rváčem. Soupeře Michaela Housera totiž složil na zem jedinou ranou. Ádám Vay však ukázal, že má sportovního ducha, když se ihned po knockouty snažil svému soupeři pomoci.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.