SHARE

Jméno Ádám Vay si možná pamatujete z minulých hokejových MS 2016 v Rusku. Jeho Maďarsku se sice velmi nedařilo, ale on svými statistikami zaujal natolik, že s ním Minnesota Wild podepsala nováčkovskou kontrakt.

Cesta do NHL je ale náročná, a tak 22letý Vay zatím chytá v týmu ECHL Quad City Mallards. V zápase proti Cincinnati Cyclones dokonce neváhal shodit rukavice a dokázal, že je nejen dobrým brankářem, ale i rváčem. Soupeře Michaela Housera totiž složil na zem jedinou ranou. Ádám Vay však ukázal, že má sportovního ducha, když se ihned po knockouty snažil svému soupeři pomoci.

loading...
SHARE
Previous article10.1 2017 – Växjö Lakers – HC Sparta Praha ŽIVĚ
Next articleVideo : Novak Djokovic si vyzkoušel, jaké to je hrát tenis na vozíčku
Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.