VIDEO: Patrik Laine inkasoval brutální hit, po kterém se strhla hromadná rvačka!

Zázračné dítě finského hokeje Patrik Laine skočil do NHL v dresu Winnipegu Jets bez respektu. Důkazem je fantastických 37 bodů v 42 odehraných zápasech. Často jediným způsobem, jak ho zastavit, je faul nebo tvrdá hra do těla.

 

Ví to i obránce Buffala Sabres Jake McCabe, který Laineho za stavu 3: 3 poslal k zemi tvrdým hitem. Bohužel, tento zákrok pro mladého Fina znamenal zatím blíže nespecifikované zranění a doba léčení není známa. Po faulu se okamžitě strhla hromadná rvačka, když se role mstitele zhostil Mark Scheifele. Winnipegem ztráta Lain otřásla natolik, že v zápase už gól nevstřelili, ale sami jednou inkasovali. Prohra 4: 3 však může Jets mrzet mnohem méně než ztráta tahouna ofenzivy Patrika Laina.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.