Video : Karolína Plíšková postoupila do čtvrtfinále v Brisbane

Tenistka Karolína Plíšková porazila ve druhém kole v Brisbane 6:1, 6:4 americkou kvalifikantku Asiu Muhammadovou a na prvním turnaji sezony postoupila bez větších problémů do čtvrtfinále.

 

Tenisový turnaj mužů a žen v Brisbane 

Muži (dotace 495.630 dolarů):

Dvouhra – 1. kolo:

Troicki (Srb.) – Nišioka (Jap.) 6:4, 7:5, Donaldson (USA) – Müller (Luc.) 6:4, 6:4, Groth (Austr.) – Herbert (Fr.) 6:3, 5:7, 7:5.

Ženy (1 milion dolarů):

Dvouhra – 1. kolo:

Aiavaová (Austr.) – Matteková-Sandsová (USA) 2:6, 6:3, 6:4.

2. kolo:

Karolína Plíšková (3-ČR) – Muhammadová (USA) 6:1, 6:4, Cornetová (Fr.) – McHaleová (USA) 6:2, 6:1.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.