Video UFC : Amanda Nunes s bývalou šampionkou Rondou Rousey zametla! K.O za 48 vteřin !!!

Ronda byla favoritkou díky předešlým výkonům, ale Amanda Nunes se během letošního roku stala právoplatnou královnou a Rondu si chtěla přidat na seznam svých obětí. Nutno zmínit, že Ronda vypadala po fyzické stránce ve skvělé formě, ale hned první vteřiny zápasu byly katastrofální.

Amanda lehce trefila bývalou šampionku kombinací dvou úderů, což byl začátek opravdu rychlého konce. Hned po nich se totiž Rondina hlava nepřirozeně odrazila a i nohy přestaly pracovat, tak jak mají. Amanda se poté vydala po své soupeřce, jako lvice po a ukázala všem, kdo je nyní královnou bantamové váhy. Tvrdé a přesné údery rychle s Rondou otřásly po poslední sérii, již sotva stála na nohou. Za necelou minutu tak byl konec.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.