MS biatlon 2017

Mistrovství světa v biatlonu 2017 se uskuteční od 9. do 19. února 2017 na biatlonovém stadionu v rakouském Hochfilzenu. Sportovní kanál ČT Sport vám již tradičně přináší porci živých přenosů z mistrovství světa ve biatlonu. Čeští biatlonisté a biatlonistky se pokusí napravit loňské MS Norsku v Oslu, kdy se jim nepodařilo získat žádnou medaili. Sledujte nejlepší světové biatlonisty na svých TV a online a držte palce českým medailovým nadějím Moravcovi, Šlesingerovi, Vítkové nebo Koukalové.

Výsledky Mistrovství světa v biatlonu 2017 – biatlon živě

Biatlon živě zde

 

Program MS biatlon Hochfilzen 2017

9.2.2017

  • 14:45 – Smíšené štafety/2×6 km ženy + 2×7,5 km muži
  • Smíšená štafeta: 1. Německo (Hinzová, Dahlmeierová, Peiffer, Schempp) 1:09:06,4 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Francie (Chevalierová, Dorinová Habertová, Fillon Maillet, M. Fourcade) -2,2 (1+8), 3. Rusko (Podčufarovová, Akimovová, Loginov, Šipulin) -3,2 (0+4), 4. Itálie -28,7 (0+6), 5. Ukrajina -35,6 (0+8), 6. Švédsko -41,6 (0+8), 7. ČR (Puskarčíková, Koukalová, Moravec, Krčmář) -41,9 (2+9), 8. Norsko -46,2 (2+10), 9. Rakousko -1:20,2 (1+8), 10. Finsko -1:38,9 (0+9).

10.2.2017

  • 14:45 – Rychlostní závod (Sprint) ženy/7,5 kmŽeny – sprint (7,5 km):1. Koukalová (ČR) 19:12,6 (0 trest. okruhů), 2. Dahlmeierová (Něm.) -4,0 (0), 3. Chevalierová (Fr.) -25,1 (0), 4. Vittozziová -25,3 (0), 5. Sanfilippová (obě It.) -31,9 (0), 6. Hinzová (Něm.) -37,9 (0), 7. Dorinová Habertová (Fr.) -42,8 (1), 8. Kuzminová (SR) -44,0 (1), 9. Aymonierová (Fr.) -53,9 (1), 10. Merkušynová (Ukr.) -55,3 (0), …17. Puskarčíková -1:09,3 (2), 32. Charvátová -1:33,8 (2), 68. Vítková (všechny ČR) -2:28,9 (5).Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 723, 2. Koukalová 712, 3. Mäkäräinenová (Fin.) 666, 4. Dorinová Habertová 636, 5. Wiererová (It.) 486, 6. Chevalierová 441, …8. Puskarčíková 427, 22. Vítková 249, 48. Charvátová 70, 79. Davidová (ČR) 13.

11.2.2017

  • 14:45 – Rychlostní závod (Sprint) muži/10 kmMuži – sprint (10 km):1. Doll (Něm.) 23:27,4 (0 trest. okruhů), 2. J. T. Bö (Nor.) -0,7 (0), 3. M. Fourcade (Fr.) -23,1 (2), 4. Bailey (USA) -29,5 (0), 5. Moravec (ČR) -30,7 (1), 6. Anev (Bulh.) -33,5 (0), 7. Eberhard (Rak.) -35,3 (2), 8. Björndalen (Nor.) -38,4 (1), 9. Schempp (Něm.) -40,0 (1), 10. Garaničev (Rus.) -45,1 (1), …34. Václavík -1:33,8 (4), 42. Šlesingr -1:40,4 (3), 61. Krčmář -2:22,3 (4).Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů): 1. M. Fourcade 872, 2. Šipulin (Rus.) 568, 3. Schempp 554, 4. Peiffer (Něm.) 490, 5. J. T. Bö 479, 6. Svendsen (Nor.) 462, …14. Krčmář 333, 18. Moravec 297, 22. Šlesingr 239, 51. Soukup 52, 54. Václavík 42, 93. Krupčík (všichni ČR) 3.

12.2.2017

  • 10:30 – Stíhací závod ženy/10 kmŽeny – stíhací závod (10 km):1. Dahlmeierová (Něm.) 28:02,3 (1 trest. okruh), 2. Domračevová (Běl.) -11,6 (0), 3. Koukalová (ČR) -16,6 (3), 4. Starychová (Rus.) -35,9 (0), 5. Braisazová -36,1 (1), 6. Dorinová Habertová (obě Fr.) -36,3 (3), 7. Mäkäräinenová (Fin.) -37,2 (1), 8. Merkušynová (Ukr.) -48,5 (0), 9. Aymonierová (Fr.) -57,7 (2), 10. Wiererová (It.) -1:02,9 (3), …31. Puskarčíková -2:06,1 (5), 34. Charvátová (obě ČR) -2:12,0 (4).Průběžné pořadí SP (po 17 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 783, 2. Koukalová 760, 3. Mäkäräinenová 702, 4. Dorinová Habertová 674, 5. Wiererová 517, 6. Chevalierová (Fr.) 471, …10. Puskarčíková 437, 22. Vítková 249, 50. Charvátová 77, 80. Davidová (ČR) 13.
  • 14:45 – Stíhací závod muži/12,5 kmStíhací závod mužů (12,5 km):1. M. Fourcade (Fr.) 30:16,9 (1 trest. okruh), 2. J. Bö -22,8 (3), 3. Björndalen (oba Nor.) -25,6 (1), 4. Šipulin (Rus.) -33,6 (1), 5. Moravec -34,0 (2),6. Bailey (USA) -34,7 (1), 7. Anev (Bulh.) -38,3 (1), 8. Eberhard (Rak.) -48,1 (3), 9. T. Bö (Nor.) -52,3 (2), 10. Schempp (Něm.) -52,4 (3), …30. Šlesingr -2:39,9 (3), 54. Václavík -4:53,2 (9).Průběžné pořadí SP (po 17 z 26 závodů):1. M. Fourcade 932, 2. Šipulin 611, 3. Schempp 585, 5. J. Bö 533, 5. Peiffer (Něm.) 512, 6. Björndalen 508, …15. Moravec 337, 17. Krčmář 333, 22. Šlesingr 250, 52. Soukup 52, 56. Václavík 42, 94. T. Krupčík 3.

15.2.2017

  • 14:30 – Vytrvalostní závod ženy/15 km1. Dahlmeierová (Něm.) 41:30,1 (1 trest. minuta), 2. Koukalová (ČR) -24,7 (1), 3. Runggaldierová (It.) -1:45,6 (0), 4. Laukkanenová (Fin.) -1:56,8 (1), 5. Avvakumovová (Korea) -2:03,6 (0), 6. Dunkleeová (USA) -2:06,8 (2), 7. Hammerschmidtová -2:27,5 (2), 8. Hinzová (obě Něm.) -2:45,5 (2), 9. Džimová -2:46,1 (2), 10. Pidhrušná (obě Ukr.) -2:54,6 (2), …23. Puskarčíková -3:59,4 (2), 50. Vítková -6:01,7 (5), 82. Charvátová (všechny ČR) -9:03,6 (8).Průběžné pořadí SP (po 18 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 843, 2. Koukalová 814, 3. Mäkäräinenová (Fin.) 728, 4. Dorinová Habertová (Fr.) 675, 5. Wiererová (It.) 542, 6. Chevalierová (Fr.) 474, …9. Puskarčíková 455, 23. Vítková 249, 51. Charvátová 77, 85. Davidová (ČR) 13.

16.2.2017

  • 14:30 – Vytrvalostní závod muži/20 kmMuži – vytrvalostní závod na 20 km: 1. Bailey (USA) 48:07,4 (0 tr. minut), 2. Moravec (ČR) -3,3 (0), 3. M. Fourcade (Fr.) -21,2 (2), 4. Lesser (Něm.) -32,0 (1), 5. Semenov (Ukr.) -38,6 (1), 6. Krčmář (ČR) -43,6 (0), 7. Šipulin (Rus.) -43,9 (2), 8. J. Bö -1:11,9 (2), 9. Birkeland (oba Nor.) -1:14,3 (1), 10. Weger (Švýc.) -1:22,8 (1), …18. Šlesingr -2:26,5 (3), 32. T. Krupčík (oba ČR) -4:11,7 (3).Průběžné pořadí SP (po 18 z 26 závodů): 1. M. Fourcade 980, 2. Šipulin 647, 3. Schempp (Něm.) 613, 5. J. Bö 567, 5. Peiffer (Něm.) 519, 6. Björndalen (Nor.) 508, …13. Moravec 391, 15. Krčmář 371, 22. Šlesingr 273, 52. Soukup 52, 56. Václavík 42, 79. T. Krupčík (všichni ČR) 12.

17.2.2017

  • 14:45 – Štafeta ženy/4×6 km
  • Ženy – štafeta 4×6 km:1. Německo (Hinzová, Hammerschmidtová, Hildebrandová, Dahlmeierová) 1:11:16,6 (0 trest. okruhů + 9 dobíjení), 2. Ukrajina (Varvynecová, Džymová, Merkušynová, Pidhrušná) -6,4 (0+4), 3. Francie (Chevalierová, Aymonierová, Braisazová, Dorinová Habertová) -8,1 (0+7), 4. ČR (Jislová, Puskarčíková, Vítková, Koukalová) -14,0 (0+6), 5. Itálie -36,5 (0+6), 6. Švédsko -1:20,4 (0+7), 7. Polsko -1:23,1 (0+6), 8. Slovensko -1:26,9 (0+7), 9. Bělorusko -1:50,7 (0+5), 10. Rusko -2:15,5 (1+8).

18.2.2017

  • 14:45 – Štafeta muži/4×7,5 km
  • Muži – štafeta 4×7,5 km: 1. Rusko (Volkov, Cvetkov, Babikov, Šipulin) 1:14:15,0 (0 tr. okruhů + 3 dobíjení), 2. Francie (Beatrix, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade) -5,8 (0+4), 3. Rakousko (Mesotitsch, Eberhard, Eder, Landertinger) -20,1 (0+10), 4. Německo -29,6 (0+8), 5. Itálie -1:30,8 (0+5), 6. Ukrajina -1:41,3 (0+10), 7. USA -1:50,5 (0+8), 8. Norsko -2:22,3 (1+8), 9. Bulharsko -2:50,3 (1+7), 10. ČR (T. Krupčík, Moravec, Šlesingr, Krčmář) -3:10,0 (1+15).

19.2.2017

  • Ženy – závod s hromadným startem (12,5 km):1. Dahlmeierová (Něm.) 33:13,8 (0 trest. okruhů), 2. Dunkleeová (USA) -4,6 (0), 3. Mäkäräinenová (Fin.) -20,1 (1), 4. Koukalová (ČR) -24,0 (1), 5. Gregorinová (Slovin.) -24,2 (1), 6. Džimová (Ukr.) -24,4 (1), 7. Dorinová Habertová (Fr.) -40,3 (1), 8. Wiererová -1:05,6 (2), 9. Runggaldierová (obě It.) -1:06,9 (0), 10. Fialková (SR) -1:14,1 (2), …26. Puskarčíková (ČR) -3:28,5 (5).

    Průběžné pořadí SP (po 19 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 903, 2. Koukalová 857, 3. Mäkäräinenová 776, 4. Dorinová Habertová 711, 5. Wiererová 576, 6. Chevalierová (Fr.) 502, …9. Puskarčíková 465, 25. Vítková 249, 52. Charvátová 77, 85. Davidová (všechny ČR) 13.

  • 14:45 – Závod s hromandým startem muži/15 km