28.12 2016 Biathlon exhibiční biatlonový závod World Team Challenge Schalke 2016

Již tradičně se ve známé Veltlins aréně v německém Schalke koná 28. prosince exhibiční biatlonový závod Biathlon World Team Challenge.

Uvnitř arény multifunkční arény – moderní fotbalový stadion, hraje zde Schalke 04, se zatahovací střechou se konají mimo fotbalu, také jiné sportovní a kulturní akce, je připravena část okruhu, další část je ve venkovních prostorách. Okruh má 1,2 km.

Jde o závod smíšených týmů. Českou republiku bude reprezentovat Gabriela Koukalová a Michal Šlesinger.  Sledujte živě od 18 hodin zde !!

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.