Zinedine Zidane – Poslední zápas

Portrét legendárního francouzského fotbalisty, který svou kariéru ukončil na MS 2006 v Německu. Jeho gól z penalty, ale i vyloučení ve finálovém zápase s Itálií mají miliony diváků stále před očima.
Devátý červenec roku 2006 mohl být pro francouzskou hvězdu stejně úžasný jako dvanáctý červenec roku 1998, kdy Zidanův tým porazil Brazílii na mistrovství světa v domácím prostředí. Nyní vystřídala Brazílii Itálie a navíc Zinedin se tímto utkání loučil s fantastickou kariérou. Letní večer, kdy odehraje v Berlíně svůj poslední zápas, se nezadržitelně blíží. Víme, jak to dopadlo, vzpomínáme na jeho parádní penaltu a smutné vyloučení po provokaci. Jak si finále asi představoval sám? A co loučení s Realem Madrid? Vraťme se v unikátním dokumentu do období loučení před posledními třemi zápasy na stadiónu Santiaga Bernabeua a oním slavným neslavným zápasem o titul mistra světa.(Česká televize)

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.