31.12.2016 – Silvestrovské derby 2016 Sparta vs Slavia Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání

Silvestrovské derby 2016

31.12. 2016 11:00 hod

Sparta vs Slavia

Hlavní strana ŽivéPřenosy# Fotbal živě# Hokej živě# Tenis živě#

Jan Mareš, manažer týmu Slavie: V derby veteránů se objeví Přibyl, Šimůnek, Jeslínek, Beránek, Ondrejčík, Šilhavý, Zákostelský, Hrdlička, Knoflíček, Řehák, Jindráček, Mareš, Kozel a Drahorád. Za internacionály nastoupí R. Černý, L. Došek, Hyský, Müller, Petrouš, J. Černý, Janoušek, Pešír, Piták, Kuka, Ulich, Hunal, L. Jarolím a D. Jarolím.

Jaroslav Bartoň, manažer týmu Sparty: Za Spartu v derby veteránů nastoupí Jarolím, Trval, Denk, Mlejnek, Kočí, Kotal, Bažant, Vrabec, Budka, Margolius, Bobok, Straka a Mlejnský. Za internacionály nastoupí Blažek, Sionko, Zelenka, Novotný, Baranek, Horňák, Kincl, Jarošík, Lokvenc, Stracený, Bednář, Koloušek a Flachbart.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.