Výsledky 1. kola základních skupin Ligy mistrů

Výsledky 1. kola základních skupin Ligy mistrů Skupina A: Olympiakos Pireus – Atlético Madrid 3:2 (2:1) Branky: 13. Masuaku, 31. Afellay, 73. Mitroglou – 38. Mandžukič, 86. Griezmann. Rozhodčí: Proenca – Miranda, Soares (všichni Portug.). Juventus Turín – Malmö 2:0 More...

On Sep 17, 2014 // in Liga mistrů, Sport // # 0

Mr. Olympia 2014 živě

Mr. Olympia 2014 živě Přímý přenos jubilejního padesátého ročníku Mr. Olympia a dalších připojených soutěží. Začátek přenosu: Neděle 21.9.14 od 03:30 Promo video Seznam soutěžících: Branch Warren Dennis Wolf Dexter Jackson Fred Smalls Ibrahim Fahim Johnnie Jackson Jojo Ntiforo Jon More...

On Sep 16, 2014 // in Ostatní sporty, Živé přenosy // # 0

Hokej dnes

HOKEJ Extraliga, 3. kolo 17:00 HC Vítkovice Steel – HC Kometa Brno 17:30 HC Verva Litvínov – HC Oceláři Třinec 18:00 HC Olomouc – PSG Zlín HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Slavia Praha Bílí Tygři Liberec – Mountfield Hradec Králové 18:20 HC Škoda Plzeň More...

On Sep 16, 2014 // in Hokej // # 0

FOTBAL Dnes

FOTBAL Dnes FOTBAL Liga mistrů, 1. kolo základních skupin Skupina A: 20:45 Olympiakos Pireus – Atlético Madrid Juventus Turín – Malmö Skupina B: 20:45 Liverpool – Ludogorec Razgrad Real Madrid – Basilej Skupina C: 20:45 Monako – Leverkusen Benfica Lisabon – More...

On Sep 16, 2014 // in Fotbal, Program Dne // Comments Off

Extraliga : 2. kolo výsledky

2. kolo hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) Branky a nahrávky: 6. Kreps (Klesla, Roth), 8. Irgl (Adamský, Polanský), 32. Adamský (Polanský, Irgl), 33. Plíhal (Kreps), 43. Plíhal (Orsava, Kreps), 52. Plíhal (Irgl, Roth) – 1. Hrňa (Laš, Patera). More...

On Sep 15, 2014 // in Hokej // # 0

Hokejová Liga mistrů: Nedělní program

Hokejová Liga mistrů: Nedělní program 4.kolo základních skupin Skupina A: 17:45 Kolín nad Rýnem – Kärpät Oulu Skupina..

Hokejová Liga mistrů živě

Hokejová Liga mistrů živě Sestřih toho nejlepšího 1. a 2. kola Program přenosů 5.kola JYP Jyväskylä ÚT 23.09. 17:30 HV 71 HC Oceláři Třinec ÚT 23.09. 17:30 Tappara Tampere Adler Mannheim ÚT...

Hokejová Liga mistrů: Sobotní program

Hokejová Liga mistrů Program 2.kola základních skupin Skupina A:  17:30 Košice – Kärpät Oulu 17:45 Kolín nad Rýnem – Bílí Tygři Liberec Skupina B:  17:45 Vídeň – Valerenga Oslo 19:45 Curych – Färjestad...

Výsledky 1. kola základních skupin Ligy mistrů

Výsledky 1. kola základních skupin Ligy mistrů Skupina A: Olympiakos Pireus – Atlético Madrid 3:2 (2:1) Branky: 13...

FOTBAL Dnes

FOTBAL Dnes FOTBAL Liga mistrů, 1. kolo základních skupin Skupina A: 20:45 Olympiakos Pireus – Atlético Madrid Juventus Turín – Malmö Skupina B: 20:45 Liverpool...

FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň: Synot liga živě

FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň: Synot liga živě Přímý přenos utkání 7.kola Synot ligy Začátek přenosu: Pondělí 15.9.14 od 19:00 Pravděpodobné sestavy: Slovan...

F1: Velká cena Velké Británie živě

F1: Velká cena Velké Británie živě Přímý přenos závodu Mistrovství světa jezdců Formule 1 na okruhu v Silverstonu Začátek přenosu: Neděle 6.7.14 od 14:00 Výsledky kvalifikace 1. Rosberg (Něm./Mercedes) 1:36,766, 2. Vettel (Něm./Red Bull) -1,620,...

Mr. Olympia 2014 živě

Mr. Olympia 2014 živě Přímý přenos jubilejního padesátého ročníku Mr. Olympia a dalších připojených soutěží. Začátek..

Mistrovství světa mužů ve volejbale 2014 – program

Mistrovství světa mužů ve volejbale 2014 Skupina A (Vratislav): 13:00 Austrálie – Venezuela 16:30 Polsko..

MS v basketbale 2014: Program osmifinále

MS v basketbale 2014: Program osmifinále 16:00 (Barcelona) Nový Zéland – Litva 18:00 (Madrid) Srbsko..

Srbsko – Španělsko: MS v basketbalu 2014 živě

Srbsko – Španělsko: MS v basketbalu 2014 živě Přímý přenos utkání základní skupiny A Začátek..


Sport Dnes - živé přenosy online
  • Google+
Vítej na stránce Sport Dnes
Podpořte naše stránky na socialních sítí

Twitter

Facebook

Google+